Produkt dnia
Kaniula z łącznikiem 15 mm, fenestracyjna rozmiar 7
Kaniula z łącznikiem 15 mm, fenestracyjna rozmiar 7
40,00 zł 20,00 zł
szt.
Filtr Tracheofix Romet 65x65
Filtr Tracheofix Romet 65x65
65,00 zł
Immuno Colostrum EQ 200g
Immuno Colostrum EQ 200g
340,00 zł
szt.
SitFit Junior
SitFit Junior
100,00 zł
Jajko żelowe
Jajko żelowe
25,00 zł
Zestaw rurki tracheostomijnej 6LGT firmy Shiley
Zestaw rurki tracheostomijnej 6LGT firmy Shiley
208,00 zł 150,00 zł
szt.
Opaska uciskowa stabilizująca kostkę
Opaska uciskowa stabilizująca kostkę
56,00 zł 32,00 zł
szt.
Koncentrator tlenu 8 L DO2-8A
Koncentrator tlenu 8 L DO2-8A
4 990,00 zł 4 790,00 zł
szt.
Autoklaw 210047 Classic Media Standard 9l
Autoklaw 210047 Classic Media Standard 9l
5 200,00 zł
szt.

Test IVD na koronawirusa SARS-CoV-2 IgM/IgG (pakowany po 1 szt./opakowanie) Sure Bio-Tech Co. LTD.

Adnotacja 2020-05-13 165949 XXXXX.jpg
 • promocja
 • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 129,00 zł 149,00 zł 129.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Produkt zwiera:

 • 1x test
 • 1x gazik do zmywania
 • 1x pipeta pasteura
 • 1x butelka z płynem koagulantem

Szybkie badanie przeciwciał IgM/IgG SARS-CoV‑2 (Immunochromatografia)

 • Test do wykrywania antygenów IgG oraz IgM przeciwko SARS-CoV-2
 • Dokładność testu dla IgG /IgM: 96,5 % / 92,8 %
 • Brak reakcji krzyżowej z antygenami przeciwko wirusowi grypy typu A lub B, wirusowi RSV, wirusowi Adeno, wirusowi M. pneumoniae, wirusowi parainfluenzy (PIV), wirusowi Chlamydia pneumoniae.
 • Materiał do badania: krew pełna, surowica, osocze lub krew z opuszka palców
 • Objętość próbki: 10 µl

 

 

 

Przeznaczenie

Zestaw służy do jakościowego wykrywania przeciwciał IgM i IgG na koronawirusa 2 wywołującego zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV-2) w próbce ludzkiej surowicy, osocza lub krwi pełnej. Ma być stosowany jako pomoc w diagnozowaniu choroby wywołanej przez koronawirusa (SARS‑CoV-2), czyli COVID -19. Badanie daje wstępne wyniki testu. Negatywne wyniki nie wykluczają zakażenia SARS‑CoV-2 i nie można ich traktować jako jedynej podstawy do leczenia lub innych decyzji dotyczących postępowania.

 

Zdjęcia poglądowe

 

Zasada badania

Zestaw ten jest testem immunochromatograficznym, wykorzystującym metodę wychwytywania do szybkiego, jakościowego wykrywania przeciwciał IgM/IgG wirusa wywołującego zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej (SARS-CoV-2) w próbce ludzkiej surowicy, osocza lub pełnej krwi.

Jeśli próbka zawiera przeciwciało IgM SARS-CoV-2, antygen wiąże się z kompleksem koloidalnego złota (rekombinowany antygen SARS-CoV-2). Kompleks porusza się do przodu pod działaniem chromatografii łączy się z opłaszczonym przeciwciałem (mysie antyludzkie monoklonalne przeciwciało IgM) na linii M, tworząc kompleks i rozwijając kolor (linia M), co daje wynik dodatni. Jeśli próbka nie zawiera przeciwciała IgM SARS-CoV-2, na linii M nie może utworzyć się kompleks i nie pojawia się czerwone pasmo, co daje wyniki ujemny. Jeśli próbka zawiera przeciwciało IgG SARS-CoV-2, antygen wiąże się z kompleksem koloidalnego złota (rekombinowany antygen SARS-CoV-2).

Kompleks porusza się do przodu pod działaniem chromatografii łączy się z opłaszczonym przeciwciałem (mysie antyludzkie monoklonalne przeciwciało IgG) na linii G, tworząc zespół i rozwijając kolor (linia G), co daje wyniki dodatni. Jeśli próbka nie zawiera przeciwciała IgG SARS-CoV-2, na linii G nie może utworzyć się kompleks i nie pojawia się czerwone pasmo, co daje wyniki ujemny. Bez względu na to, czy w próbce znajduje się przeciwciało IgM lub IgG SARS-CoV-2, przeciwciało kontroli jakości koloidalnego złota będzie wiązać się z opłaszczonym przeciwciałem na linii C, tworząc kompleks i rozwijając kolor (linia C).

Ograniczenia

 1. Odczynnik jest przeznaczony do jakościowego testu przesiewowego. Za pomocą tego testu jakościowego nie można ustalić stężenia przeciwciała SARS-CoV-2 IgM/IgG. Głębia koloru linii G/M niekoniecznie jest związana ze stężeniem przeciwciała w próbce.
 2. Wyniki odczynnika służą wyłącznie do celów klinicznych, co nie jest jedyna podstawa do diagnozy klinicznej i leczenia. Potwierdzona diagnoza i leczenie powinny być dokonywane przez lekarza po ocenie wszystkich wyników klinicznych i laboratoryjnych.

Przykładowe wymagania

 1. Odczynnik może być stosowany do próbek surowicy, osocza i krwi pełnej.
 2. Próbkę surowicy / osocza / pełnej krwi należy zebrać w czystym i suchym pojemniku. EDTA, cytrynian sodu, heparyna mogą być stosowane jako antykoagulanty w próbkach osocza / krwi pełnej. Wykryć natychmiast po pobraniu krwi.
 3. Próbki surowicy i osocza można przechowywać w temperaturze 2–8°C przez 3 dni przed badaniem. Jeżeli badanie jest opóźnione o więcej niż 3 dni, próbkę należy zamrozić (temp. -20°C lub niższa). Zamrażanie i rozmrażanie można powtarzać nie więcej niż 3 razy. Próbki pełnej krwi z antykoagulantem można przechowywać w temperaturze 2–8°C przez 3 dni i nie należy ich zamrażać; próbki krwi pełnej bez antykoagulantu należy natychmiast użyć (jeśli próbka ma aglutynacje, można ja wykryć w surowicy).

Uwagi

 1. Tylko do użytku diagnostycznego IN VITRO profesjonalnego.
 2. Test to wyrób medyczny przeznaczony dla profesjonalnego użytkownika w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 26 ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20.05.2010 r.Test nie jest przeznaczony do użytku domowego
 3. Zakupu może dokonać podmioty wykonujący działalność leczniczą w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej, w tym zakłady opieki zdrowotnej; osoby fizyczne, które uzyskały fachowe uprawnienia do udzielania świadczeń zdrowotnych i udzielają ich w ramach wykonywanej działalności gospodarczej, w tym: lekarze, laboranci, farmaceuci, pielęgniarki, weterynarze, felczerzy; podmioty realizujące czynności z zakresu zaopatrzenia w wyroby medyczne, w tym przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w powyższym zakresie,
 4. Odczynniki należy wykorzystać jak najszybciej po otwarciu. Tego odczynnika nie można użyć ponownie.
 5. Urządzenie testowe powinno pozostać w szczelnie zamkniętych opakowaniach do momentu użycia. Jeśli wystąpi problem z uszczelnieniem, nie należy przeprowadzać testu. Nie używać po upływie daty ważności.
 6. Wszystkie próbki i odczynniki powinny być uważane za potencjalnie niebezpieczne i należy z nimi postępować po użyciu w taki sam sposób jak z czynnikiem zakaźnym.
 7. Zakazane jest nabywanie i użytkowanie wyrobu medycznego przez podmioty nie będące profesjonalnymi użytkowania w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 26 ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20.05.2010 r. W przypadku omyłkowego nabycia wyrobu medycznego przez podmiot nieuprawniony, nabywca zobowiązany jest zwrócić test w stanie nienaruszonym, za zwrotem ceny nabycia.
 8. Ponieważ mamy do czynienia z produktem medycznym przed wysłaniem testów wymagamy przesłania podpisanego oświadczenia, które znajdą Państwo w plikach do pobrania.

Sure Bio-Tech Co., LTD

Firma Sure Bio-Tech Co., LTD istniejącej w branży IVD (diagnostyka in vitro) od ponad 15 lat. Ich fabryki znajdują się w USAHongkongu oraz w Chinach, gdzie wykonują szereg badań i produkcji. Zakres ich usług obejmuje między innymi szybkie testy czy testy Elisa (metoda laboratoryjna, która służy m.in. do ilościowego wykrywania przeciwciał we krwi).

Sure Bio-Tech specjalizuje się w wykonywaniu szybkich testów, tworzy również nowoczesne systemy POCT (point-of-care testing), co usprawnia w dzisiejszych czasach otrzymywanie wyników laboratoryjnych – po polsku system ten nazywany jest „przyłóżkowym testem laboratoryjnym lub badaniem w miejscu opieki nad pacjentem”. Szpitale, Kliniki i inne placówki medyczne nie muszą więc posiadać własnych laboratoriów lub wysyłać testów do laboratoriów zewnętrznych, co daje dostęp do parametrów laboratoryjnych w czasie rzeczywistym.

Wszystkie produkty firmy Sure Bio-Tech są powszechnie stosowane w szpitalach, laboratoriach i bankach krwi na całym świecie. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom IVD firma Sure Bio-Tech dokłada wszelkich starań, aby uzyskać dokładne wyniki diagnostyczne w szybki, prosty i łatwy sposób dla osób, które tego potrzebują. Posiadają liczne certyfikaty jakości.

Szczegółowa instrukcja użycia w języku polskim dołączana jest do produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl