Wydarzenia

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma wygrała konkurs na dostarczenie urządzeń Video EEG do oddziałów pediatrycznych na terenie Polski. Konkurs został przeprowadzony przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w terminie 13-14.10.2020.

W najbliższym czasie  czeka nas wielkie wyzwanie. Mamy do dostarczenia 22 urządzenia do szpitali. Następnie zajmiemy się podłączeniem ich i przeszkoleniem personelu medycznego, który będzie obsługiwał urządzenia. Dołożymy wszelkich starań aby dostarczone przez nas urządzenia długo służyły małym pacjentom. 

 

Sprzęt, który dostarczymy do Polskich szpitali jest wyprodukowany przez firmę MICROMED. Poniżej przedstawiamy listę urządzeń:

Aparat Video EEG - 16 szt.

Aparat Video EEG z holterem - 5 szt.

Aparat Video EEG z holterem i polisomnografią - 1 szt.

 

 

II EDYCJA SZKOLENIA Z OBSŁUGI LARYNGOFONÓW ORAZ APARATÓW DO LECZENIA BEZDECHU SENNEGO - 2014 r. Bukowina Tatrzańska

 

 

 

TARGI SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO ŁÓDŹ 2014

 

XXII edycja targów REHABILITACJA zakończyła się sukcesem.  Zaprezentowaliśmy głównie aparaty i akcesoria dla osób laryngektomowanych oraz sprzęt do diagnostyki i leczenia bezdechu sennego. Nie zabrakło naszych czołowych produktów rehabilitacyjnych takich jak korektory lędźwiowe Spina Bac i poduszki ortopedyczne Preventus. Targi Rehabilitacja to najważniejsze wydarzenie dla branży, to miejsce kształtowania wyobraźni o nowoczesnej rehabilitacji w naszym kraju.

 

 

Prezes Jerzy Rakowicz i Tom Dodson z firmy Romet

Prezes Jerzy Rakowicz  i Tim Dodson z firmy ROMET

 

 

SZKOLENIE Z OBSŁUGI APARATÓW DLA LARYNGEKTOMOWANYCH ORAZ APARATÓW DO LECZENIA BEZDECHU SENNEGO - 2013 r.

11-12 maja 2013 r. w Bukowinie Tatrzańskiej zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych dystrybutorów i klientów. Uczestnicy mogli dokładnie poznać i wypróbować laryngofony, aparaty do leczenia bezdechu sennego oraz inne akcesoria medyczne dostępne w naszej ofercie. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty upoważniające do rabatu na zakupy w naszej firmie. Podczas szkolenia nie zabrakło też innych atrakcji: ogniska z kiełbaskami, wycieczek po okolicy oraz relaksu w basenach termalnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl